Klubbens dommere og instruktører

Dommerutvalget:
Ole Arnstein <[email protected]> Leder
Lars Ådne Arnesen <[email protected]
Øyvind Eriksen <[email protected]>;
Dommere:
Mona Himo Aakervik <[email protected]>
Marius Aakervik <[email protected]>
Bjørn Dahl <[email protected]>
Kjell Nynes <[email protected]>
Olav Bratberg <[email protected]>
Svein Erik Kjølstad <[email protected]co
Bjørhusdal Terje <[email protected]>;
Sigmund Nyborg <[email protected]>;
Tore Holand <[email protected]>;
Tore Mæla <[email protected]>;
Åge Nilsen <[email protected]>;
Arild Dahl <[email protected]>;
Roy Allan Skaret <[email protected]>;
Ingvar Rødsjø <[email protected]gmail.com>;
Kåre Norum <[email protected]>;
Geir Schei <[email protected]>;
Ivar Elli <[email protected]>;
Apportommere:
Walter Paulsen <[email protected]>;
Mona Himo Aakervik <[email protected]>
Marius Aakervik <[email protected]>
Sigmund Nyborg  <[email protected]>;
Klubbens fase 1 instruktører, (Grunndressur)
Helene Finstad Fjær <[email protected]>;
Lise I. Pedersen <[email protected]>;
Siri Haugum <[email protected]>
Odd Rosvoll <[email protected]>;
Roar Heggdal <[email protected]>;
Stian Furre <[email protected]>;
Anne Moum <[email protected]>;
Stian Furre <[email protected]>;
Lene Wang Rhoden <[email protected]>;
Bernt Kristiansen <[email protected]>;
Tormod Rødsjø <[email protected]>
Kristin Romundstad <[email protected]>
Åse Rosten <[email protected]>
Pål Tore Raabakken <[email protected]>;
Espen Einvik <[email protected]>;
Petter Holtmon <[email protected]>
Bertil Nyheim <[email protected]>
Ole Leirvik <[email protected]>
Jan Lennart Toftesund <[email protected]>
Andreas Høgden <[email protected]>
Svein Holmvik  <[email protected]>
Klubbens fase 2 instruktører, (Jakthund/fører i fjellet/lavland/skog)
Odd Rosvoll <[email protected]>;
Roar Heggdal <[email protected]>;
Stian Furre <[email protected]>;
Anne Moum <[email protected]>;
Lene Wang <[email protected]>;
Bernt Kristiansen <[email protected]>;
Tormod Rødsjø <[email protected]>
Bertil Nyheim <[email protected]>
Klubbens fase 3 instruktører, (kurs for fase 1 og fase 2)
Bertil Nyheim <[email protected]>