Szkoła Języka Japońskiego Polska

W nauczaniu stosujemy metodę Direct, polegającą na komunikowaniu się w języku japońskim już od pierwszego spotkania. Co więcej w cenie kursu zapewniamy autorskie podręczniki ICHIGO®, zawierające opisy w języku polskim. Takie podręczniki można wypożyczyć za kaucją Meta Inwestowanie – Udany broker traderów lub wykupić. W przeciwieństwie do konkurencji, od samego początku w ICHIGO® dopasowujemy się do uczestników. To znaczy, że ustalamy terminy na podstawie wpływających regularnie zgłoszeń. Najwięcej grup otwiera się w okresie września i października oraz w lutym.

  • Niemiecki Pakiet podstawowy to zestaw do kompleksowej nauki języka niemieckiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1).
  • Naukę języka japońskiego najlepiej zacząć od podstaw z nauczycielem, który profesjonalnie krok po kroku przeprowadzi przez cały proces nauczania.
  • Wszyscy nasi nauczyciele to Japończycy z odpowiednimikwalifikacjamiipasjądo uczenia swojego rodzimego języka.
  • Doświadczony lektor języka japońskiego pomoże Ci uporać się z problematycznymi zagadnieniami, sprawdzi Twoje zadania domowe i zmotywuje Cię do nauki.
  • Nihongo nōryoku shiken 日本語能力試験 (ang. JLPT Japanese Language Proficiency Test).

Test sprawdza ogólną znajomość hiszpańskiego, zarówno gramatyki, jak i słownictwa. Nie wiesz, jaki jest Twój poziom francuskiego? Test sprawdza ogólną znajomość francuskiego, zarówno gramatyki, jak i słownictwa. Nauka japońskiego online naprawdę się sprawdza. Od lat zastanawiam się nad kursem japońskiego, zawsze interesowały mnie orientalne języki.

Dotknij Japonii

Seria Minna no nihongo jest szeroko używana na wydziałach filologii japońskiej. Kursanci indywidualni oraz w parach mogą zakupić podręcznik w preferencyjnej cenie. Zapisz się do potwierdzonej grupy jeśli odpowiada Ci termin zajęć oraz poziom. Informacje o wybranej grupie możesz dodać w Uwagach w formularzu podczas zapisu. Możesz dopisać się do grupy, która rozpoczęła zajęcia.

japoński kurs

Spraw, by wyjazd do Japonii był niezapomnianym przeżyciem – wybierz szkołę językową EF Education First. Nauka japońskiego w Japonii to idealny sposób, by przyswoić sobie niuanse języka japońskiego. Tutaj orientalne tradycje spotykają się z młodzieżową żądzą rozrywki wyrażaną w najprzeróżniejszy sposób. A może Amerykański biznes jeszcze nie ufa Bidenowi masz już opanowany poziom dla początkujących i szukasz kursów dla zaawansowanych? W ofercie posiadamy zajęcia na różnym poziomie i intensywności – od podstawowego do zaawansowanego, od kursów 2-tygodniowych do 12-miesięcznych. Nauka japońskiego w Japonii to świetny sposób, by nauczyć się tego języka.

WYTYCZNE DOTYCZĄCE ZAJĘĆ ZDALNYCH W CZASIE RZECZYWISTYM

Wspaniały kurs japońskiego, cieszę się już z tych podstaw, które posiadam, doskonały materiał do nauki tego orientalnego języka. Planując wyjechać na dłużej do Japonii i podjąć pracę na pół etatu, należy zapisać się na długoterminowy kurs w szkole KAI. Możliwość rozumienia języka japońskiego w codziennych sytuacjach w ograniczonym stopniu. Wymagana dobra znajomość gramatyki, ok. 650 znaków kanji i ok słów. Poziom przeciętnie osiągany w nauce języka japońskiego przez 450 godzin. Zdolność do rozumienia języka japońskiego w codziennych sytuacjach i różnych okoliczność w określonym stopniu.

Pani Izabelo, bez obaw, wszystko działa bez zastrzeżeń korzystam już od kilku dobrych miesięcy z kursu online japońskiego na komputerze. Bardzo praktyczny kurs, pozwolił mi nauczyć się podstaw japońskiego z podstawowych dziedzin. Nauka japońskiego nie musi być trudna, przekonałam się o tym już drugim zeszycie lekcyjnym.

Doświadczony lektor języka japońskiego pomoże Ci uporać się z problematycznymi zagadnieniami, sprawdzi Twoje zadania domowe i zmotywuje Cię do nauki. Nie obawiaj się jednak – odrabianie prac domowych nie jest obowiązkowe, a nauczyciel nie będzie Cię oceniał. U nas nie tylko osłuchasz się z prawdziwym językiem japońskim, ale postaramy się również, żebyś mówił/a w sposób naturalny.

Bardzo fajny kurs w ofercie i bardzo profesjonalnie przygotowany. Aktualnie jestem na trzecim zeszycie lekcyjnym i muszę pochwalić szkołę za jakość przygotowanych lekcji do nauki japońskiego. To trudny kurs, więc postępy bardzo cieszą.

japoński kurs

Istnieje możliwość wyboru opcji online lub wersji hybrydowej, zdalno – stacjonarnej. W 2001 roku przenieśliśmy swoją siedzibę do II LO w Krakowie, gdzie nasze lekcje funkcjonowały jako zajęcia pozalekcyjne. Pomimo tego, że nie byliśmy dużą szkołą, organizowaliśmy sporo ciekawych zajęć związanych z Japonią i z czasem liczba naszych uczniów zaczęła rosnąć……. Nauczysz się czytać i pisać znaki japońskiego alfabetu, poznasz zasady tworzenia zdań.

Active Study oferuje kursy języka japońskiego na poziomach od początkującego do zaawansowanego. Kursy w naszej szkole koncentrują się na rozwoju umiejętności komunikacyjnych. Jeśli szukałeś najlepszej szkoły języka japońskiego możesz być spokojny. EF Education First to profesjonalna szkoła językowa. Japonia słynie ze swoich wysokich wymagań edukacyjnych, więc nasza placówka musi spełniać najwyższe standardy.

Lekcje mogą trwać 45, 60 lub 90 minut, mogą odbywać się raz lub dwa i więcej razy w tygodniu w zależności od potrzeb słuchacza. Więcej informacji o naszych kursach języka japońskiego . Nasz kurs językowy może być realizowany przez każdego, kto tylko wykazuje chęć do nauki japońskiego. Postaramy się dopasować do Twoich możliwości i ograniczonego czasu. Interesujesz się kulturą Japonii, a może zawsze marzyłeś o wyjeździe w tamte strony?

Absolwentka filologii japońskiej ​Wyższej Szkoły Języków Obcych. W ramach kursu grupowego otrzymasz podręcznik oraz część gramatyczną Minna no nihongo na własność. Książki sprowadzamy dla Was prosto z Japonii!

… Takie podejście do nauki przyciągnęło do nas już około 1400 kursantów. Niektórzy z nich zostali później laureatami cenionych konkursów. Kursy japońskiego to jednak nie wszystko, co nas pochłania. Nasza szkoła to działalność wydawnicza, członkostwo w Stowarzyszeniu Nauczycieli Języka Japońskiego i wiele innych inicjatyw.

Spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych:

Zwykle szybko pojmujesz gramatykę, ale często masz opór przed mówieniem? U nas ponad połowa zajęć składa się z waszych słów wypowiedzianych po japońsku. Każdego roku powstają nowe szkoły uczące języka japońskiego, co daje Wam cenną możliwość wyboru. Nim podejmiesz decyzję i zapiszesz się na kurs języka japońskiego – sprawdź czym my różnimy się od innych. Rozpoczęliśmy już zapisy na kursy języka japońskiego w nowym roku szkolnym. (Książka + 2 x audio CD)1500 najważniejszych słów i zwrotów oraz gramatyka.

japoński kurs

Kolorowy słowniczek o przejrzystej strukturze zmieni naukę języka angielskiego w prawdziwą przygodę. Poznawanie nowych słów ułatwi transkrypcja fonetyczna podana w nieskomplikowanej formie. Zajęcia zdalne, indywidualne i grupowe prowadzimy za pośrednictwem komunikatorów internetowych – najczęściej Skype. Zaletą tej formy nauki języka jest duża elastyczność co do wyboru terminów, intensywności oraz czasu trwania lekcji.

Japońskie tradycje noworoczne

Z kolei monety 5 jenów i 50 jenów wyróżniają się tym, że są przedziurawione. Kocham oglądać japońskie dramy i czytać mangę One Piece. Nasze materiały dydaktyczne także bazują na słuchankach opartych o dialogi wymawiane przez rdzennych Japończyków. Efekty płynące z nauki uzależnione są m.in.

Szkoła Języka Japońskiego

Przedstawiamy publikację, która pomoże uczniom klas 7-8 w opanowaniu zagadnień matematycznych z podstawy programowej. Repetytorium – szkoła podstawowa – matematyka to książka zawierająca kompleksowe omówienie zadań oraz towarzyszącej im teorii. CRODA, aby sprzedać większość technologii wydajności i biznesu chemikaliów przemysłowych Dzięki rozwiązaniom przedstawionym czytelnie, krok po… Matematyka to jeden z najważniejszych przedmiotów. Przedstawiamy książkę, która pomoże każdemu uczniowi klas 4-6 szkoły podstawowej ją zrozumieć i nauczyć się rozwiązywać zadania.